Omega Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cinema2 mini turnir bez nagrada, tj przenijaaaaa

3 posters

Go down

cinema2 mini turnir bez nagrada, tj przenijaaaaa Empty cinema2 mini turnir bez nagrada, tj przenijaaaaa

Post by _VladimiR_ Sun Mar 16, 2008 6:31 pm

hehe sta raci sem toga da house of pain nije imao izgubljen mech, hmmm ali nisu dosle glavnije i malo jace ekipe u gradu koje jedino mogu pruziti otpor (fMt, urbanExp.)....mislim necu potcenjivati nikog, na primer zadnji put kad smo igrali mech u hulku protiv cafte i ekipe izgubili smo katastrofalnim rezultatom, mada smo to juce opravdali.
naj bitnije je to da se lepo pucalo, nije bilo nerviranja kao i obicno.
odigrali smo 5 mape od kojih smo dobili 4 i jednu nismo zavrsili jer je nestalo vreme protivnickoj ekipi!!!
odigrali smo mech protiv stare ekipe catnet-a i cafte...

nadam se da cemo u toku ove sledece nedelje organizovati nesto i u inf. da se puckamo malo.
sve zainteresovane ekipe moze da dodju da se puckamo malo Smile
_VladimiR_
_VladimiR_

Posts : 123
Join date : 2008-03-15

Back to top Go down

cinema2 mini turnir bez nagrada, tj przenijaaaaa Empty Re: cinema2 mini turnir bez nagrada, tj przenijaaaaa

Post by sickness Sun Mar 16, 2008 10:23 pm

brao za vas..idoli ste mi Very Happy:D cheers afro
sickness
sickness

Posts : 41
Join date : 2008-03-04
Age : 30
Location : Krusevac BRE!

Back to top Go down

cinema2 mini turnir bez nagrada, tj przenijaaaaa Empty Re: cinema2 mini turnir bez nagrada, tj przenijaaaaa

Post by _VladimiR_ Mon Mar 17, 2008 5:48 pm

hehehehe Razz
_VladimiR_
_VladimiR_

Posts : 123
Join date : 2008-03-15

Back to top Go down

cinema2 mini turnir bez nagrada, tj przenijaaaaa Empty Re: cinema2 mini turnir bez nagrada, tj przenijaaaaa

Post by zli_wuk Wed Mar 19, 2008 11:50 am

Ma kad ja nisam igrao to znachi da nije bilo dobro hehehe Razz
zli_wuk
zli_wuk

Posts : 148
Join date : 2008-02-29
Age : 36
Location : Krusevac

Back to top Go down

cinema2 mini turnir bez nagrada, tj przenijaaaaa Empty Re: cinema2 mini turnir bez nagrada, tj przenijaaaaa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum